Warszawa – Cennik

Ceny przeprowadzki na terenie warszawy wahają się i są zależne od:

  • Odległości między siedzibą naszej firmy a miejscem odbioru gabarytów
  • Kilometrami wymaganymi do przejechania z punktu odbioru do punktu docelowego
  • Ilości transportowanych dóbr
  • Wagi przedmiotów (czy będzie potrzebna pomoc dodatkowych osób przy załadunku i rozładunku)
  • Czasu wymaganego do rozłożenia lub złożenia mebli.

Cennik przeprowadzki w Warszawie

Jeśli chcesz abyśmy szybko ustalili cenę realizacji, przygotuj odpowiedzi na potencjalne pytania, opierając się na składowych ceny, powyżej. Przeprowadzka na terenie Warszawy może być tania ale wcale nie musi. Wszystko zależy od wyszczególnionych czynników.

Wyliczanie kilometrów do przeprowadzki

Tutaj z pomocą może przyjść smartphone, telefon uzbrojony w system Android z zainstalowaną aplikacją Google maps, która świetnie się sprawdza również jako GPS i całkowicie bezpłatna. Wyznacz adresy punktów – startu i docelowego, wybierz rodzaj transportu jako samochód i aplikacja automatycznie zmierzy ci ilość kilometrów, którą od razu możesz podać kierowcy podczas rozmowy telefonicznej.

Ocena konieczności pomocy osób trzecich przy przeprowadzce

Czy przedmioty i dobra które będziemy transportować, wymagają dodatkowych osób do przeniesienia z budynku do samochodu? Zastanów się poważnie, część mebli można rozłożyć, część wymaga zniesienia w całości. Jeśli będą to wyjątkowo ciężkie gabaryty, będzie potrzebna dodatkowa para lub dwie pary rąk. Koniecznie poinformuj o tym kierowcę podczas kontaktu. Tylko w taki sposób będziemy mogli się odpowiednio przygotować.