Usługi

Transport krajowy, logistyka dla firm

Prowadzisz firmę w której niezbędny jest transport sprzętu między placówkami, oddziałami, czy miejscem prowadzenia prac? Potrzebujesz pomocy w przewozie i montażu stoisk targów? A może potrzebujesz jednorazowej usługi przewiezienia gabarytu? Jeśli tak, to jesteś we właściwym miejscu. Zrealizujemy twoje zlecenie zgodnie z zapotrzebowaniem, mając na uwadze ładowność naszego pojazdu.

 

Przeprowadzka na terenie Warszawy

W ramach usługi przeprowadzamy demontaż i montaż gabarytów takich jak meble, rośliny i elementy wyposażenia wnętrz. Zabezpieczamy i przewozimy również wyposażenie elektroniczne. Transportujemy telewizory, pralki, zmywarki, chłodziarki i lodówki, zestawy audio mając na uwadze bezpieczeństwo przewożonych dóbr. Umawiamy się na konkretny termin i zawsze jesteśmy na czas. Wiemy jak ważna jest terminowość w przeprowadzce, zatem szanujemy twój czas oraz własny.

 

Przeprowadzki w całej Polsce

Dojedziemy do każdego zakątka naszego kraju. Wybierz miejsce i pozwól nam pomóc w twojej migracji. Przewieziemy dla Ciebie sprzęt elektroniczny, meble, wszystko co tylko zechcesz, oprócz zwierząt. Skorzystaj z naszych usług, nadal mamy dobre ceny. Wystarczy użyć formularza kontaktowego lub zadzwonić.

 

Planujesz przeprowadzkę?

Przeprowadzka to uciążliwy proces który wymaga odpowiedniego przygotowania. Meble wymagają rozłożenia i zabezpieczenia, urządzenia muszą być odpowiednio zapakowane i również zabezpieczone przed wstrząsami na które może narazić je transport. W ramach usługi transportowej, realizujemy również pomoc przy demontażu i ponownym montażu mebli oraz przy zabezpieczaniu elektroniki oraz innych delikatnych dóbr narażonych na uszkodzenia. Przewóz wyposażenia domu realizujemy możliwie najbezpieczniejszą drogą, minimalizując ryzyko uszkodzenia ładunku. Dysponujemy sprzętem który umożliwia przewożenie dużych gabarytów, w przypadku braku możliwości demontażu. Służymy również radą i doświadczeniem w zakresie szeroko pojętej logistyki.

 

Usługi transportowe Polska

Potrzebujesz transportu gabarytów na terenie kraju?

Realizujemy przewóz dóbr o masie nie przekraczającej 1,3 t, mieszczących się w kubaturze  14m3. Transportujemy ruchomości takie jak meble, wyposażenie biur i hal produkcyjnych, urządzenia elektroniczne, stoiska targów oraz wiele innych. Przewozimy wszystko co tylko zmieści się w obrębie ładowności pojazdu. Nie przewozimy zwierząt.

Dobry przewoźnik

Nasi Klienci są zadowoleni z jakości dostarczanych usług. W przypadku materiałów delikatnych, zawsze informujemy o sposobie pakowania, możliwościach przewozowych oraz pomagamy w zapakowaniu dóbr.

Zapoznaj się z usługami które świadczymy w zakresie przeprowadzek i transportu na terenie całej europy i skontaktuj się z nami. Możesz również skorzystać z narzędzia do pomiaru długości trasy i wstępnego kalkulatora, który policzy długość trasy, jej szacowany czas oraz wstępną cenę za kilometr trasy. Szacunkowa cena nie zawiera pełnej ceny za usługę, tę zawsze ustalamy indywidualnie, w zależności od okoliczności oraz pożądanego zakresu pracy.

Poniżej lista usług które świadczymy.

Kompleksowo zajmujemy się usługami związanymi z przeprowadzkami, czyli:

 1. Transportem
  • Mebli
  • Materiałów budowlanych
  • Dużych roślin
  • Pojazdów jednośladowych
 2. Zabezpieczeniem oraz załadunkiem i rozładunkiem towarów
 3. Pomocą w składaniu i rozkładaniu mebli
 4. Utylizacją mebli i elektro-odpadów